Ako predísť nevere? Týmto sa jej zaručene vyhnete.

Ako predísť nevere? Týmto sa jej zaručene vyhnete.

Je viacero overených spôsobov, ako predísť nevere. Jednou z nich je určite vynechanie stereotypného sexu. V partnerskom vzťahu je sex veľmi dôležitým aspektom zaručujúcim vzájomnú príťažlivosť. Buďte v oblasti sexu kreatívny. Skúšajte nové polohy, techniky, predohry, skúšajte rôzne sexuálne hry či erotické pomôcky. Zapamätajte si, že niekedy je viac vzrušujúce nebyť nahý, ale krásne oblečený v erotickom oblečení. Sexuálny život sa dá stále zlepšovať. Tým sa partner neocitne v stereotype a na neveru ani nepomyslí. Predsa platí, čo mám doma, nehľadám inde.

Jednou z najlepších pomôcok, ako predísť nevere je obmieňať miesta, na ktorých sa s partnerom milujete. Kedysi bola spálňa najčastejším miestom pre milostné hrátky. Dnes je však všetko úplne inak. Dokonca sa nenachádza ani v top päťke. Podľa ankety, ktorú realizoval známy výrobca kondómov SKYN CONDOMS to vyzerá takto - vyše 70% opýtaných dvojíc vo veku od 18 – 34 rokov si za najobľúbenejšie miesto sexuálnych hrátok vybralo gauč v obývačke. Preto je podstatné kúpiť si pohodlný gauč a pri výbere myslieť nielen na pohodlne strávené chvíle s návštevou, ale aj na chvíle, ktoré nastanú, keď návšteva odíde a ostanete s partnerom sami.

V menovanej ankete sa okrem spálne ocitlo niekoľko ďalších miest:

Sprcha

Milovanie v sprche je, bolo a bude niečím zvláštne. Stekajúce kvapky vody po nahom tele stále vzbudzovalo pocit vzrušenia. Páry sa viac uvoľnia a sex je o to krajší, vzrušujúcejší.

Auto

Auto vyhráva skôr u párov, ktoré spolu nebývajú v jednej domácnosti. Je to najčastejšia a najjednoduchšia možnosť pre mladých ľudí. V aute znásobuje vzrušenie hlavne predstava, že v okolí nemusíte byť sami. Môže vás niekto zahliadnuť, vyrušiť.

Práčovňa

Práčovňa sa stala obľúbeným miestom hlavne z dôvodu viacerých filmov pre dospelých, kedy práčka pri žmýkaní dopomáha k vibráciám pri milovaní a pocit z milovania je tým odlišnejší než bežné statické miesta.

Pláž

No kto by nechcel s partnerom prežiť krásne intímne chvíle na pláži? Myslíme, že každý pár, ktorý spolu ide na dovolenku k moru si takúto príležitosť nenechá ujsť.

 

Tak aké miesto je Vaším obľúbeným?

Zdroj: www.womenshealthmag.com

Foto: google

Odporúčané produkty

Ak sa Ti tento článok páčil, zdieľaj ho s priateľmi

Komentáre (0)

Článok zatiaľ nikto nekomentoval

Nový komentár

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!

Vyberte variantu

Zavrieť
Diskrétne kúpiť