Vibrátor LOVELY VIBES ELEGANT

3000010611

Mae B

28,90 €

39,90 €

-11,00 €

Doporučujeme k produktu

Vibrátor LOVELY VIBES ELEGANT

Luxusný vibrátor značky Mae B je dokonalý spoločník, ktorý svojou výbavou uspokojí aj tie najnáročnejšie ženy.

Moderná kolekcia vibrátorov Lovely Vibes je navrhnutá tak, aby na prvý pohľad bola zrejmá ich vysoká úroveň a kvalita. Vibrátor ELEGANT vo ružovej farbe je vyrobený zo silikónového, hypoalergénneho materiálu bezpečného pre telo. Má ergonomický dizajn so širokou špičkou a zamatovo hladkým povrchom.Ovládacia časť vibrátora je vyrobená z kvalitného ABS plastu, kovového vzhľadu. Tlačidlo na ovládanie vibrátora a spodná časť ovládača sú z transparentného farebného plastu, ktorý imituje drahokam.

Vibrátor ponúka 7 veľmi tichých stupňov vibrácií a pulzácií, ktoré možno jednoducho ovládať jednoduchým stlačením tlačidla. Pridržaním tlačidla po dobu viac ako 3 sekúnd sa vibrácie vypnú. Pre pohodlné zavádzanie a príjemnejší zážitok možno použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Samozrejmosťou je vodeodolnosť vibrátora, takže si môžete svojich milostných hier užívať aj v sprche či vo vani. Odporúčame po použití umyť vodou a ošetriť dezinfekciou. Pohon vibrátora zaisťujú 2 x AAA batérie.

Prečo si vybrať vibrátor ELEGANT pink: vibrátor je vyrobený z hypoalergénneho silikónového materiálu má ergonomický dizajn so širokou špičkou, zamatovo hladký povrch kombinácia silikónu, plastu kovového vzhľadu a ozdobného kamienka mu pridávajú na pôvabe ponúka 7 veľmi tichých a pritom silných vibračných režimov, jeho vodotesné prevedenie umožní spríjemniť si chvíľky rozkoše aj v sprche.

Materiál:silikón
Farbaružová
Celková dĺžka:19 cm
Použiteľná dĺžka:14 cm
Šírka:max. 4 cm
Batérie:2 x AAA
Vibrovanie:áno
Viac rýchlostný:áno
Flexibilita:pevný
Bezpečnosť:telu bezpečný
Vodeodolnosť:áno

Napísať recenziu

Vibrátor LOVELY VIBES ELEGANT

Vibrátor LOVELY VIBES ELEGANT

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!