Realistické vagíny

Hľadáte realistické vagíny? Náš sexshop Vám ponúka širokú škálu realistických vagín pre mužov za skvelé ceny, pri ktorých sa budete cítiť rovnako, ako pri skutočnej žene. Realistické vagíny sa od klasických masturbátorov líšia hlavne výzorom. Majú realisticky tvarovanú vagínu a na prvý pohľad vidíte, o čo ide. Objavte klasické vagíny do ruky či väčšie torzá, ktoré napodobňujú skutočnú veľkosť. Stále vám je málo? Skúste si vybrať erotickú pomôcku, ktorá realisticky napodobňuje Vašu obľúbenú porno herečku.

Čo sú realistické vagíny?

Je to kópia vagíny, ktorá je vyrobená z realistického, mäkkého materiálu, ktorý je podobný ľudskej pokožke. Sú vyrobené tak, aby čo najdetailnejšie napodobňovali skutočné ženské prirodzenie a aby vytvorili čo najautentickejší sexuálny zážitok.

Tieto realistické vagíny prichádzajú v rôznych podobách, tvaroch a veľkostiach. Či už sú to menšie masturbátory, na ktoré vám stačí vaša dlaň až po veľké zadky či trupy v životnej veľkosti s mimoriadne presnými detailmi ohanbia, pyskov, klitorisu a vaginálnych a análnych otvorov.

Zobraziť viac
Filter
Použité filtre:
  Filter
  Zobrazené produkty 1 - 12 zo 83

  Odporúčané produkty

  Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!

  Vyberte variantu

  Zavrieť
  Diskrétne kúpiť