Venušine guličky GEISHA 2 - ružové

3000014128

FT LONDON LLP

29,90 €

39,90 €

-10,00 €

Gejša guličky sú novou generáciou Kegelových guličiek určených na precvičovanie svalov panvového dna. Nové spracovanie – zamatový dotyk – jemné a bezpečné. Silikónový pásik má kratšiu verziu, ako ich originálna verzia - používanie bude príjemné a pohodlné. 
 
S Gejša guličkami 2 chce výrobca značky FUN TOYS posúvať dopredu skúsenosť zákazníkov.

Preto je používanie guličiek jednoduché a pohodlné. Balenie obsahuje 4 guličky, každá z nich má inú váhu – od najľahšej po najťažšiu guličku, ktorú je možné nájsť na trhu.

Začnite trénovať s najľahšími a postupne zvyšujte hmotnosť, tak, ako pri akomkoľvek inom cvičení.
Gejša guličky Vám umožnia 5 rôznych fáz tréningu - od 50 gramov do 100 gramov. Následne môžu skúsenejšie užívateľky začať trénovať bez silikónového pásiku. Ako náhle  budete mať pocit, že máte použitie natrénované s jednou hmotnosťou, nemusíte sa náhliť do obchodu pre ťažšie guličky. Stačí si vziať ťažšie guličky zo sady gejša guličiek. Gejša guličky sú maximálne prispôsobené ľudskej anatómií a preto sú bezpečné - sú vyrobené z ABS plastu a pásik je zo 100% mäkkého zdravotníckeho silikónu.


Gejša guličky sú dodávané v luxusnom balení, ktoré bolo nominované na cenu Cannes Lions. S takýmto balením budú Gejša guličky skvelým darčekom pre Vašich blízkych.

Napísať recenziu

Venušine guličky GEISHA 2 - ružové

Venušine guličky GEISHA 2 - ružové

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!