ČO NOVÉ VO SVETE EROTIKY?

Sexuálne hry, alebo ako si zahrať scénu s partnerom

Sexuálne hry, alebo ako si zahrať scénu s partnerom

Sexuálne hry alebo hranie rolí v sexuálnom živote sa ľahšie povie, ako vykoná. Predstaviť si v spálni sexy kostým a bičík v ruke, znie veľmi horúco. No ako je to v praxi? Pre mnoho ľudí, sú začiatky okoreniť si takto sexuálny život náročné. Cítia sa pred svojim partnerom hanblivo, v rozpakoch alebo zraniteľne. 
Masturbácia počas tehotenstva

Masturbácia počas tehotenstva

V tehotenstve je dôležité aby sa o seba žena starala. Ako súvisí masturbácia s tehotenstvom? Je vhodné v tomto období uspokojovať sa? Nebojte sa. Masturbácia počas tehotenstva je normálna a zdravá. Platí to všeobecne, či ste tehotná alebo nie, bez ohľadu aký máte vek, pohlavie a orientáciu. Ak vaše tehotenstvo má normálny priebeh a nemáte vysokorizikový stav, je nie len bezpečné, ale aj dobré pre vás a vaše dieťa masturbovať. Prináša to aj niekoľko výhod. 
Stimulátory klitorisu - prehľad tých najlepších

Stimulátory klitorisu - prehľad tých najlepších

Za poslednú dobu prišiel výbuch na trhu s erotickými pomôckami. Nielenže na trhu bolo neskutočné množstvo hračiek, ale aj neskutočné množstvo typov. Keďže sexuálne produkty už nie sú, také tabu ako bývavali, sú čoraz viac prezentované a viac vyrábané. Niekedy to boli iba vibrátory a análne kolíky, no teraz je to veľké portfólio, kde si môže každý vybrať to svoje. Na trhu sú hračky ktoré pulzujú, ťahajú, dokonca aj hračky ktoré stimulujú tlakom vzduchu. My si dnes povieme, čo sú stimulátory klitorisu. 
Najlepšie polohy pre sex swing

Najlepšie polohy pre sex swing

Jedny z najvzrušujúcejších pomôcok pre milovníkov pôžitku a zábavy počas sexu je sex swing. Sú to sexuálne hojdačky a dnes sa o nich dozvieme viac. Väčšina sexuálnych pomôcok, sú priamočiare, ale s touto pomôckou zažijete, to čo ste ešte nezažili. Tak si poďme povedať čo sú, a ako ich používať. 
Erotické pomôcky pre lesbičky

Erotické pomôcky pre lesbičky

Pokiaľ ide o erotické pomôcky pre lesbičky, majú ženy jedinečné potreby. My vám ponúkneme naše typy na produkty, s ktorými sa určite dobre zabavíte a oživíte svoj sexuálny život. Či už hľadáte popruhy s vibrátory s popruhom alebo dildá, my vám pomôžeme. Pohlavný styk s vaším partnerom, by mal byť vždy príjemný, ale čo tak si ho ešte okoreniť? Existuje mnoho spôsobov ako na to. Sexuálne hračky prinášajú do spálni mnoho zábavy a viac vzrušenia. Nebojte sa experimentovať. 
Erektilná dysfunkcia a sexuálne pomôcky

Erektilná dysfunkcia a sexuálne pomôcky

Vieme aký je to pocit, ak veci nefungujú ako majú, alebo by mali. Ak váš penis nestvrdne alebo neostane tvrdý ako predtým. Môže to vo vás vyvolať to, že sa cítite trápne, máte nechuť zo sexu a obavy. Možno máte problém nazvaný erektilná dysfunkcia (ED). Nebojte sa, ak máte tento problém stále je tu nádej! Niekoľko erotických pomôcok na túto dysfunkciu, pomôže vášmu penisu, opäť normálne fungovať. 
Aký lubrikačný gél používať?

Aký lubrikačný gél používať?

Skoro každý kto masturbuje, alebo si užíva pohlavný styk s partnerom by mal používať lubrikačný gél. Vďaka tejto tekutine je sex príjemnejší a zábavnejší. Na trhu je však viacero druhov lubrikačných gélov, a vy sa možno pýtate, na čo sa ktorý používa. Aký používať na silikónové erotické pomôcky? Aký použiť s kondómom? Nebojte sa my vám na tieto otázky odpovieme a poradíme vám, po akom mazive siahnuť.
Menopauza a používanie vibrátora

Menopauza a používanie vibrátora

Ako viete menopauza je obdobie, kedy už menštruáciu nedostanete. Väčšinou prichádza vo veku 40 alebo 50 rokov, a priemerný vek pre menopauzu je 51rokov. Ak ste už v týchto vekových kategóriách a menštruáciu ste nedostali 12 mesiacov po sebe, ste oficiálne v menopauze. Po menopauze už nemôžete otehotnieť. Počas tejto fázy kým sa žena dostáva do menopauzy zažíva mnoho ľudí sexuálne zmeny. Stále si však môžete svoj sexuálny život užívať, najmä s pomocou vibrátorov. 
Vaginálny dilatátor a jeho použitie

Vaginálny dilatátor a jeho použitie

Zažili ste niekedy bolesť vagíny a bojujete s pohlavným stykom alebo aj s obyčajným tampónom? Bol vám diagnostikovaný vaginizmus, alebo iná choroba ktorá vám bráni užiť si pohlavný styk bez bolesti? Ste nervózny pred stykom s partnerom, alebo s používania vibrátora? Ak ste na niektorú otázku odpovedali áno, je načase zvážiť vaginálny dilatátor.
Ako vytvoriť erotickú miestnosť?

Ako vytvoriť erotickú miestnosť?

Predstava každého človeka o bývaní je kuchyňa, obývačka, spálňa, jedáleň...Čo tak vytvoriť si v domácnosti aj erotickú miestnosť? Je pravda, že takáto miestnosť, nie je to čo očakávame od svojho bývania. Väčšina ľudí nemá potrebu venovať viac miesta vo svojom dome, na sexuálnu aktivitu. Berú to tak, že majú spálňu a to stačí. Ale možno v tejto dobe, ľudia viac chápu, aký je sexuálny život dôležitý pre zdravie a spokojnosť.
Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!

Vyberte variantu

Zavrieť
Diskrétne kúpiť