Sada THE COMPLETE LOVERS KIT

36,90 €

47,90 €

Skladom

Všetko, čo potrebuje v jednej jedinej praktickej sade za naozaj sympatickú cenu. Základ sady tvorí hladký vibrátor, na ktorý si nasadíte jeden za 3 nadstavcov. Ďalej Complete Lovers Kit obsahuje venušine guličky, análne korálky a erekčný krúžok. Tieto fialové hračky sľubujú nekonečnú zábavu pre oboch partnerov a vzrušenie, ktorá len tak neomrzí.

Lovers Kit obsahuje:

  1. Klasický strieborný vibrátor s dĺžkou 17,8 cm. Jeho povrch je príjemne hladký, avšak vám dodá skutočne silné vibrácie a samozrejme tiež slastné pocity.
  2. Hit medzi vibrátory - králiček. S týmto nástavcom budete efektívne stimulovať G-bod a klitoris zároveň. Orgazmus, ktorý sa razom dostaví, bude ohromujúce!
  3. Vrúbkovaný nástavec pre efektívne stimuláciu si zamilujete. Bude vás natoľko dráždiť, že len sotva vás potom ešte niekedy bude baviť normálny penis (toto nie je nadsázka).
  4. Tretí nástavec má jemný špirálovitý tvar a mohli by sme ho považovať za klasiku, ktorá dokáže sa postarať o zábavu kľudne aj celé dlhé večery.
  5. Erekčný krúžok pre vášho partnera! Nasaďte mu ho a predĺžte jeho erekciu a znásobte jeho orgazmus. A vlastne aj svoj, lebo krúžok má špeciálnu drážku na stimuláciu klitorisu pri styku.
  6. Venušine guličky pre trochu tréningu. Je známe, že guličkami posilníte svaly panvového dna a spojíte tak príjemné s užitočným. Tým príjemným je jemná stimulácia, ktorá vás navnadí na vášnivý večer.
  7. Análne korálky s dĺžkou 20,3 cm. Začínajú malinkú guličkou a postupne sa zväčšujú. Budú vhodné pre všetky análny začiatočníkov, ale aj pokročilých milovníkov.

Všetky hračky v sade sú vyrobené z mäkkého a pružného materiálu, ktorým je špeciálny želé, ktorá je kompatibilná so všetkými druhmi lubrikantov aj s kondómami. Zároveň je toto želé úplne bezpečné pre telo a neobsahuje ftaláty.

Nezabúdajte po každom použití hračky umyť teplou mydlovou vodou alebo špeciálnym čističom erotických hračiek.

Vibrátor pracuje na 2 AA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Parametre

Kód produktu:D-844477006642
Výrobca: Evolved
Farbafialová
Farbafialová

Recenzie

0 / 5
(0 Recenzie)
(0 Recenzie)
(0 Recenzie)
(0 Recenzie)
(0 Recenzie)

Napísať recenziu

Sada THE COMPLETE LOVERS KIT

Sada THE COMPLETE LOVERS KIT

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!

Vyberte variantu

Zavrieť
Diskrétne kúpiť