Feromóny pre pánov CHAKRA

17-00013

Ruf

MEGA SILNÁ ČÍNSKÁ RECEPTÚRA - ZARÁŽAJÚCA VÔŇA - ZARÁŽAJÚCA SILA!

Viac detailov

Tento produkt už nie je na sklade

11,74 €

Doporučujeme k produktu

Feromóny pre pánov CHAKRA

Feromóny pre pánov CHAKRA sú čisté feromóny pre mužov, ktoré pôsobia na ženy. Aplikujú sa po kvapkách, majú veľmi jemnú vôňu. Olejová konzistencia zabezpečuje dlhotrvajúci efekt, k odparovaniu prichádza postupne.

Jednotlivé zložky majú povzbudzujúci účinok. Vôňa vyvoláva vzrušenie podvedomia, túžbu po sexe, a vzbudzuje príťažlivosť. Na zložky obsiahnuté v prípravku reagujeme podvedomým spôsobom, pod svojim vplyvom začíname cítiť túžbu po blízkom kontakte. Jednoducho sa stávame vzrušenými a náchylnými k flirtovaniu. 2-3 vstreknutia na pokožku zabezpečia efekt po dobu zhruba 6 - 8 hodín.

Feromóny pre pánov CHAKRA sú veľký hit v Ázii. Roky najviac ocenené feromóny na celom svete.

Chakra (čítaj čakra) obsahuje až 7 feromónov o extrémne vysokej koncentrácie 0.727mg/ml! To je vyššia koncentrácia než koncentrácia popredných konkurenčných feromónových produktov. V každom 14 ml flakóne sa nachádza nesmierne vysoké množstvo feromónov - 11 mg.

Experti neskrývajú, že vzhľadom k svojmu komplikovanému zloženiu je Chakra mercedes medzi feromónmi. Nestačí poznamenať, že sa jedná o produkt najvyššej triedy. Chakra sú pravdepodobne najlepšie sociálne feromóny, aké boli dosiaľ vyrobené človekom. Chakra, okrem zvláštnej vône, skvele vylepšuje komunikáciu. Účinok bol potvrdený nie len laboratórne, ale taktiež tisíckami mužov na celom svete.

Ako vonia feromón CHAKRA?

Produkt má veľmi mužskú a neopakovateľnú vôňu, ktorá v ženách vytvára oslňujúci dojem. Mnoho osôb kvôli tomu prijíma komplimenty. Tú zvodnú kompozíciu vôní proste nejde opísať. Je treba ju pocítiť na sebe.

Ako sa feromóny Chakra osvedčujú vo vzťahu?

Chakra to je ideálny prostriedok pre osoby, ktoré chcú vniesť do svojho vzťahu viac vášne a lásky. Nezávisle na tom, či sa poznáte 2 mesiace, alebo 20 rokov, môžete byť znova zamilovaní, presne tak ako predtým. Zloženie: Androstenol, Androstenon, Androsteron + 2 nové feromóny, ktoré sa dosiaľ neobjavili v žiadnom inom produkte.

Napísať recenziu

Feromóny pre pánov CHAKRA

Feromóny pre pánov CHAKRA

MEGA SILNÁ ČÍNSKÁ RECEPTÚRA - ZARÁŽAJÚCA VÔŇA - ZARÁŽAJÚCA SILA!

OVERENÝ SEX SHOP

sexshop erotikcentrum ponúka poštovné zadarmo pri objednávke nad 40 eur

sexshop erotikcentrum doručuje erotické pomôcky diskrétne

sexshop erotikcentrum ponúka darčeky ku každej objednávke

Naša recenzia z nákupného portálu

AvatarDaniela V.
14.07.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Bezproblemovy cely nakupny proces Rychle dodanie Mily darcek k nakupu v podobe 5% zlavy z dalsieho nakupu
Celkový názor:
Urcite nakupim opat. Bezproblemovy nakup aj dodanie. Balik prisiel naozaj v nenapadnom baleni
AvatarSimona H.
05.07.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchle dodanie ústretovosť niektoré produkty za najnižšiu cenu na trhu diskrétne balenie
Celkový názor:
S obchodom som bola veľmi spokojná. Tovar bol doručený hneď na druhý deň. Dalo sa dohodnúť na doručení tak, aby mi to čo najviac vyhovovalo. Nákup na tomto e-shope som si vybrala, pretože ponúkal niektoré produkty za najnižšiu cenu, akú som našla. Balenie je diskrétne. Určite odporúčam.
AvatarZuzana P.
16.06.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchle a diskrétne doručenie pekné balenie malý darček navyše
Celkový názor:
S nákupom som maximálne spokojná a určite si ešte do budúcna niečo cez tento internetový obchod objednám. Milo ma prekvapil široký výber, priaznivé ceny, rýchle a diskrétne doručenie aj malý darček k objednávke ako bonus.

Zobrazené produkty

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!