Brave Boss original 50ml - sprej na oddialenie ejakulácie

Sprej na oddialenie ejakulácie Brave Boss original 50ml vám umožní dlhší sexuálny zážitok. Majte svoj sex pod kontrolou a oddialte svoju ejakuláciu.

Viac detailov

13,36 €

18,36 €

Skladom

Sprej na oddialenie ejakulácie Brave Boss original 50ml

Väčšina prípravkou na oddialenie ejakulácie pozostáva z jednej aktívnej zložky. Sprej na oddialenie ejakulácie Brave Boss je original 50ml je produkt, ktorý je vytvorený kombináciou viacerých najúčinnejších látok, ktoré pomáhajú oddialiť ejakuláciu. Produkt je vyrobený v súlade s liekopisom. Iba takéto riešenie zaručuje naozaj úspech a funkčnosť produktu. 

Sprej na oddialenie ejakulácie Brave Boss original 50ml má laboratórnu receptúru a jeho účinnosť je na úrovni liekov na predpis. Obsah balenia je 50 ml. Produkt je vyrobený v súlade s pravidlami GMP (Good Manufacturing Practice) a vyrába sa v certifikovanom laboratóriu v Európskej únii. 

Sprej na oddialenie ejakulácie Brave Boss original 50ml je testovaný na kompatibilnosť, stabilitu, bezpečnosť a dermatologické nežiadúce účinky. Účinky spreja na oddialenie ejakulácie závisia od mnohých faktorov a celkového stavu vášho organizmu. Účinky sa môžu líšiť pre každý organizmus. 

Použitie Brave Boss original 50ml 

Nastriekajte sprej na oddialenie ejakulácie 3 až 5 krát na celú dĺžku penisu a jeho pokožku. Účinok by sa mal prejaviť po 5 minútach pôsobenia prípravku. Následne si môžete užívať dlhší a príjemnejší sex, ktorým sa odvďačíte svojej partnerke. Pri aplikácii spreja na oddialenie ejakulácie sa vyhnite priamému kontaktu s očami. Ak sa vyskytnú akékoľvek nežiadúce účinky, je potrebné prestať produkt používať. 

Zloženie spreja na oddialenie ejakulácie

D-Limonén, DL-izomentón, Beta-karyofylén, Pulegon, Menthoufuran, Beta-pinén, Alfa-pinén, Neomentol, Mentylacetát, Eukalyptop, Mentón, Mentol, DL-aplfa
-Tokof Akatát, kyselina tetradekánová, izopropylester, benzopyrán-6-ylacetát.

Prečo sprej na oddialenie ejakulácie Brave Boss original 50ml

  • dermatologicky testovaný prípravok

  • kontrola mužskej ejakulácie

  • záruka dlhého účinku a skvalitnenia pohlavného styku

  • odporúčané lekárskou komunitou

  • zvyšuje sebavedomie mužov, ktorý majú problém s rýchlou ejakuláciou

Parametre

Kód produktu:5904576558611
Výrobca: BOSS series

Recenzie

0 / 5
(0 Recenzie)
(0 Recenzie)
(0 Recenzie)
(0 Recenzie)
(0 Recenzie)

Napísať recenziu

Brave Boss original 50ml - sprej na oddialenie ejakulácie

Brave Boss original 50ml - sprej na oddialenie ejakulácie

Naposledy zobrazené

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!

Vyberte variantu

Zavrieť
Diskrétne kúpiť