Realistická panna ULTIMATE FANTASY DOLLS BIANCA

Pipedream

Realistická panna Bianca.

Viac detailov

Na objednávku (doba dodania do 10 dní)

1 499,00 €

1 899,00 €

-400,00 €

Doporučujeme k produktu

Realistická panna ULTIMATE FANTASY DOLLS BIANCA

Ahoj, som realistická panna ULTIMATE FANTASY DOLLS BIANCA. Neuveriteľne realitická blondínka s fantastickými mierami. Silikónová panna Bianca z radu Pipedream Extreme Ultimate Fantasy Dolls vás jednoducho očarí. Pozrite sa do jej mačacích očí, s rukami jej objavte všetky zmyselné kútiky jej bombastického tela a hneď sa ocitnete vo vzrušujúcej krajine vašich snov.

UPOZORNENIE: Pri tomto výrobku je potrebné vykonať platbu vopred v minimálnej hodnote 50% z ceny. Z hygienických dôvodov tento tovar nie je možné vrátiť

ani v 14-dennej lehote v súlade so zákonom.

Pipedream Products Ultimate Fantasy Dolls sú pohyblivé od hlavy až k päte až po končeky prstov a sú starostlivo vytvorené, aby splnili fantázie a inšpirovali intímne potešenie na všetkých úrovniach. So skutočnou realistickou pozornosťou venovanou detailom a super-mäkkou kožou Fanta Flesh budú bábiky Ultimate Fantasy spĺňať všetky vaše sny!

Kittyne dlhé blond vlasy Vás budú štekliť a dráždiť, a jej nádherné hnedé oči vás zaujmú. Otvorte jej citlivé pery, aby ste zažili dokonalú orálnu fantáziu, alebo si prirodzenie zabalte medzi jej jemné prsty s maľovanými nechtami. Jej pevné, energické prsia čakajú nato aby zmaznali Váš penis, zatiaľ čo jej dokonalý zadok je príjemne útulný a ochotný potešiť. Kitty je neuveriteľne sexy od svojej peknej hlavy dole na jej pôvabné nohy, ktoré určite potešia milovníkov foot fetish!

Jej celé telo je podopreté super-silnou kostrou z nehrdzavejúcej ocele, ktorá obsahuje pohyblivé a ohýbateľné spoje rovnako ako skutočná žena! Proste ju  môžete nastaviť do akejkoľvek pozície a môžete ju obliecť do svojho obľúbeného spodného prádla alebo bikiny, použite svôj obľúbený parfum po jej tele, aby ste si mohli vychutnať všetky vaše úžasné fantázie!

Výška: 163 cm

Hmotnosť: 48 kg

Prsia: 96 cm

Pas:  60 cm
Boky:86 cm
Veľkosť košíkov: D - DD
Oblečenie: S,M
Dámska obuv:37-38 

Vlasy: jahodovo-blond

Oči: hnedé

Video: Realistická panna ULTIMATE FANTASY DOLLS 1

Video: Realistická panna ULTIMATE FANTASY DOLLS 2

MateriálTPE
Farbatelová
Celková dĺžka163 cm
Flexibilitaohybný
Bezpečnosťtelu bezpečný
Vodeodolnosťáno
Váha48 kg

Napísať recenziu

Realistická panna ULTIMATE FANTASY DOLLS BIANCA

Realistická panna ULTIMATE FANTASY DOLLS BIANCA

Realistická panna Bianca.

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!