Stimulátor BUTTERFLY

3000004674

Seven Creations

13,10 €

Malý fialový motýlik s tykadielkami a dráždivými výstupkami je úžasný vibračný stimulátor ženských intímnych partií. Príjemný gélový materiál ľahko priľne k stydkým pyskom a čiernej pružné popruhy ho udrží na svojom mieste. Plynulú reguláciu vibrácií so strednou intenzitou zaisťuje koliesko umiestnené na boku ovládača.

Pohon MASÁŽNEHO MICRO motýlika zaisťujú 2xAA batérie. Pri vkladaní batérií dodržujte správnu polaritu. Pred a po každom použití motýlika umyte v mydlovej vode a ovládanie utrite vlhkou handričkou. Popruhy sa ľahko odopínajú pomocou kovových cvočkov, je tak zaistené jednoduché čistenie.

Prečo si vybrať dráždidlo pre ženy MASÁŽNY MICRO MOTÝLIK: plynulá regulácia strednej intenzity vibrácií pomocou kolieska na ovládači ideálna pomôcka na dráždenie klitorisu a okolia čierne pružné popruhy s nastaviteľnou veľkosťou kovové cvočky pre jednoduché odopnutie popruhov motýlik je vodeodolný, okrem ovládania

Dráždidlo pre ženy MASÁŽNY MICRO MOTÝLIK je vyrobené z fialového gélového materiálu (motýlik), ABS plastu (ovládanie) a nylonu (popruhy).

Rozmery dráždidlá pre ženy MASÁŽNY MICRO MOTÝLIK sú: dĺžka telíčka 5 cm, šírka 2 - 6 cm, šírka popruhov 1,2 cm.

Materiál:ABS
Farba:fialová
Batérie:2 x AA
Vibrovanie:áno
Viac rýchlostný:áno
Vodeodolnosť:nie

Napísať recenziu

Stimulátor BUTTERFLY

Stimulátor BUTTERFLY

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!