Krém na zväčšenie penisu LARGO 40ml Priblížiť

Krém na zväčšenie penisu LARGO 40ml

Inverma

Krém na zväčšenie penisu.

Viac detailov

Skladom

9,99 €

Doporučujeme k produktu

Krém na zväčšenie penisu LARGO 40ml

Krém na zväčšenie penisu LARGO 40ml Vám najrýchlejšie zväčší penis! Je určený na prekrvenie penisu, čoho následkom je zväčšenie jeho objemu ako do dĺžky, tak aj do šírky. Pomocou tohto zázračného krému dosiahnete taký úspech, o ktorom ste doposiaľ nesnívali. Už o 3 dni môžete mať väčší penis, ktorý sa môže zväčšiť až o 2,5cm. Krém, ktorý dokáže úplné zázraky. Spôsobuje perfektné prekrvenie penisu. Váš penis sa takmer okamžite zväčší do dĺžky i do šírky. Stane sa skutočne veľkým "nástrojom", ktorým celkom určite uspokojíte aj tú najnáročnejšiu partnerku. Vaša priateľka o Vás po použití tohto krému bude hovoriť s veľkým obdivom a nikdy nezabudne zdôrazniť, že ste muž s naozaj veľkým M. Odporúča sa aplikovať Largo krém po dobu 8 - 12 týždňov na dosiahnutie celkového posilnenia penisu.

Krém testovali v Švédsku, Norvegii a Francúzsku. Testujúca vzorka mužov potvrdila, že za pár dní dosiahli neskutočné výsledky (92,8% testovaných mužov).

Návod na použitie:

krém natierajte každodenne na penis, masírujte do penisu - okrem žaluďa. Odporúčané použitie 8-12 týždňov. 40 ml. Len na vonkajšie používanie.

Napísať recenziu

Krém na zväčšenie penisu LARGO 40ml

Krém na zväčšenie penisu LARGO 40ml

Krém na zväčšenie penisu.

Produkt bol úspešne pridaný do porovnanie produktov!